Pagrindinės priežastys, kodėl kuriant internetinę svetainę - turėtume naudoti „WordPress“ programą

Vienas iš dažniausiai internetinių svetainių kūrėjų sau užduodamų klausimų – tai kodėl turėčiau naudoti „WordPress“? Ar mano turima svetainės platforma nepakankamai gera? Šiame straipsnyje mes Jums pateiksime pagrindines priežastis, dėl kurių turėtumėte naudoti „WordPress“ programą, kuriant įvairaus tipo internetines svetaines.


WordPress“ yra nemokama programinė įranga. Tai reiškia, kad Jūs ją laisvai galite atsisiųsti, įdiegti, naudoti ir modifikuoti, kuriant internetines svetaines. „WordPress“ programą galima naudoti kuriant bet kokio pobūdžio svetainę. Nors pati „WordPress“ programa yra nemokama, tačiau jai įdiegti reikia domeno vardo ir hostingo - svetainių kūrimui.
„WordPress“ programą lengva naudoti, pritaikant temas ir papildinius. Didelė dalis žmonių, naudojančių „WordPress“ – nėra nei interneto dizaineriai, nei programuotojai. Tiesą sakant, dauguma žmonių pradeda naudotis „WordPress“ programa be išankstinių žinių apie svetainių kūrimą. Pradedantiems kurti svetaines, „WordPress“ yra puikus pasirinkimas, nes yra tūkstančiai nemakomų svetainių šablonų (temų), iš kurių galima pasirinkti. „WordPress“ temas lengva pritaikyti, nes daugelis jų turi savo parinkčių skydą, leidžiantį pakeisti spalvas, įkelti logotipą, pakeisti foną, sukurti gražius slankiklius, nerašant jokio kodo.
Pagal savo dizainą, „WordPress“ programa yra labai patogi SEO. Štai kodėl „WordPress“ svetainės yra aukštesnėse paieškos pozicijose nei svetainės, kurtos ne su „WordPress“ programa.
„WordPress“ lengva valdyti. „WordPress“ programoje yra įmontuota atnaujinimų valdymo sistema. Ji leidžia atnaujinti papildinius ir temas „WordPress“ administratoriaus prietaisų skydelyje. „WordPress“ taip pat pranesa, kai atsiranda nauja „WordPress“ versija, todėl galite atnaujinti savo svetainę vienu mygtuko paspaudimu.
„WordPress“ programa yra saugi. „WordPress“ programa yra kuriama atsižvelgiant į saugumą ir yra laikoma labai saugia ir patikima interneto svetainės platforma.