Svetainių kūrimas

Internetas yra neatsiejama bet kokios veiklos, kuri siekia pritraukti žmonių dėmesį, dalis. Nuo pelno nesiekiančių organizacijų iki milžiniškų korporacijų – interneto svetainės yra svarbi rinkodaros, reklamos bei individualaus stiliaus detalė.

Mes, kaip ir Jūs, žinome, jog internetas tiesiogine prasme tampa antruoju žmonių gyvenimu, todėl būtų neapdairu praleisti progą paskleisti žinią apie save interneto vartotojams.

Mes skiriame atidų dėmesį tiek svetainės funkcionalumui, tiek estetikai. Tinklalapis pritrauks lankytojus ir paskatins juos sugrįžti tik tada, kai technologija bei grožis dirbs išvien. Skamba sudėtingai? Mes visuomet pasiruošę iššūkiams.

Taigi, kodėl savo sekančią svetainę turėtumėte patikėti mums?

Gražu. Mūsų dizaineriai rūpinasi estetika. Jiems nereikia sukti galvos dėl nieko kito. Jų užduotis – paversti Jūsų svetainę maloniu potyriu vartotojo akims.

Funkcionalu. Šiuo aspektu rūpinasi programuotojai. Jie žemiškesni ir praktiškesni, nei dizaineriai, tačiau kaip tik to ir reikia, kad Jūsų svetainė būtų lengvai naviguojama, suprantama ir nevargintų vartotojo.

Patogu. Kiekvienai sukurtai svetainei galime pritaikyti unikalią turinio valdymo sistemą, kurios pagalbą galėsite be vargo keisti, tobulinti ir kitaip redaguoti savo svetainės turinį.

Nebrangu. Geriausia tai, jog visų šių privalumų kaina tikrai prieinama.