Mobilioji svetainės versija prieš kompiuterio versiją

 

Šiuolaikinė mobiliųjų telefonų naudotojų patirtis reikalauja kitokios internetinės svetainės versijos nei puslapio kompiuterio versija. Taigi, jiems reikia dviejų svetainės dizainų, dviejų internetinių puslapių ir jų kokybiško sujungimo tarpusavyje.


Remiantis šimtais svetainių tinkamumo naudojimo testais, galima išskirti pagrindines mobiliems optimizuotų svetainių gaires.
Sukurkite atskirą mobiliems optimizuotą dizainą arba mobiliąją internetinę svetainę, žinoma, jei galite sau tai leisti.
Mobiliosios internetinės svetainės lankytojams pritaikomumas turi būti kur kas aukštesnio lygio nei jis yra kompiuterio puslapio versijoje. Programa mobiliesiems gali taip pat būti geresnė nei pagrindinės versijos.
• Jeigu Jūsų mobiliosios svetainės lankytojai ateina į pagrindinį puslapį, automatiškai turite jiems parodyti savo internetinės svetainės mobiliąją versiją. Deja, daugelis paieškos sistemų kol kas nepakankamai kokybiškai klasifikuoja mobiliąsias svetaines, todėl žmones, dažnai klaidingai, nukreipia į pagrindines kompiuterio svetaines.
• Svetainės vartotojams, kurie klaidingai nukreipti patenka į Jūsų kompiuterio internetinės svetainės versiją, pateikite aiškų linką, kuris juos nukreiptų į Jūsų svetainės mobiliąją versiją.
• Tiems lankytojams, kuriems yra reikalinga daugiau internetinės svetainės specialių funkcijų, kurios yra randamos tik darbalaukio svetainės versijoje, pasiūlykite aiškią nuorodą iš savo mobiliosios svetainės į pagrindinę kompiuterio svetainę.