×

Įspėjimai

JUser: :_load: Nepavyko įkelti nario su id: 49

Svetainės hostingo paslaugų tipai

Yra įvairių svetainės hostingo paslaugų tipų, kuriuos galite rinktis savo internetinei svetainei. Prieš pasirenkant svetainės hostingo paslaugą, Jums reikia išsiaiškinti kokios hostingo paslaugos jūsų svetainei reikia, kokio serverio reikia Jūsų verslui, kokį biudžetą tam galite skirti ir kokio tipo paslaugas svetainės hostingas siūlo.


Hostingo paslaugų tipai:
svetainių kūrimas;
• dedikuotas hostingas;
• nestandartinės įrangos hostingas;
• bendras hostingas.
Svetainių kūrimo paslauga yra hostingo paslaugų rūšis, kuri, dažniausiai, yra teikiama pradedantiesiems svetainių kūrėjams, kuriems yra reikalingas hostingas jų svetainei, tačiau jiems trūksta techninių įgūdžių ir žinių, norint sukurti svetainę.
Bendras hostingas yra tada, kuomet Jūs ir kitų internetinių svetainių savininkai – dalinatės vienu serveriu. Tai reiškia, kad Jūs su kitais internetinių svetainių savininkais turite dalintis tiek fiziniu serveriu, tiek programine įranga. Bendro hostingo palauga yra labiau prieinama nei kitos paslaugos, nes serverio eksploatavimo išlaidos yra dalinamos tarp Jūsų ir kitų savininkų. Tačiau ši hostingo paslauga turi ir savo neigiamą pusę – kadangi serveris yra bendras – jis tampa gerokai lėtesnis.
Dedikuoto hostingo aplinkoje – visą interneto serverį turite tik sau. Tai leidžia pasiekti greitesnį našumą, nes Jūs turite visus serverio išteklius ir nereikia serveriu dalintis su kitais svetainių savininkais. Tačiau tai taip pat reiškia, kad būsite vienas atsakingas už visas serverio eksploatavimo išlaidas.
Pasirinkę nestandartinės įrangos hostingo paslaugos tipą, Jūs taip pat turėsite savo serverį ir laikysite jį svetainės hostingo įrenginiuose. Šios paslaugos pranašumas yra tas, kad Jūs visiškai galite kontroliuoti svetainės serverį. Galite įdiegti bet kokius Jums reikalingus skriptus ar programas.