Pagrindinės hostingo plano ypatybės

Disko talpa.
Kiekviena hostingo paskyra siūlo tam tikrą vietą diske, kurią galite panaudoti savo žiniatinklio failams saugoti. Rekomenduojama jau žinoti tam tikrus apskaičiavimus, kurių Jums reikės įvairioms užduotims atlikti. Pavyzdžiui, kiek vietos Jums reikės elektroniniam paštui, žiniatinklio failams, duomenų bazėms ir t.t. Iš anksto apskaičiavę kiek vietos reikės kiekvienam elementui, galėsite lengviau įvertinti, kiek vietos diske Jums reikės.


Elektroninio pašto paskyros.
Elektroninio pašto paslauga yra dažnai būdinga hostingui, ypatingai, jeigu Jūs naudojatės ir hostingo domeno vardo paslauga. Yra trys pagrindiniai elektroninio pašto paskyrų tipai: POP3, persiuntimas ir slapyvardžiai.
• POP3 paskyros yra tradicinės gautosios. Jūs turite vietos serveryje elektroniniams laiškams laikyti ir tuo pačiu metu galite atsisiųsti paštą, naudodami elektroninio pašto programą. Kiekvienas slaptažodžio ir prisijungimo derinys, paprastai, prilygsta vienai paskyrai;
• elektroninio pašto persiuntimo paskyros yra naudingos, jeigu filtruojate savo elektroninius laiškus, naudodamiesi kitos įmonės paslauga. Vietoj to, kad Jūsų elektroniniai laiškai būtų saugomi Jūsų pašto serveryje, jie yra nukreipiami į kitą elektroninio pašto adresą;
• slapyvardžių paskyros yra panašios į persiuntimo paskyras. Kai kurie hostingai leidžia Jums nustatyti slapyvardžius, kurie dažnai yra naudojami rinkti elektroninius laiškus, atsiųstus iš adresų, kurie nebuvo atpažinti Jūsų pašto serverio.

FTP prieiga.
Kada savo kompiuteryje sukuriate internetinę svetainę, Jums reikia tuos duomenis perkelti į interneto serverį. Šie duomenys yra perkeliami į serverį naudojant FTP prieigą.