Kaip patalpinti internetinę svetainę, naudojant „Windows“ sistemą?

Internetinės svetainės talpinimas savo asmeniniame kompiuteryje gali būti labai įdomu. Svetainę talpinti savo kompiuteryje rekomenduojama pasirinkti tik tada, jeigu norite vietinio kūrimo serverio. „WAMP“ serveris yra pagrindinė būtinybė, kurią reikia apsvarstyti, prieš talpinant internetinę svetainę „Windows“ sistemoje.
Kas yra „WAMP“ serveris?


„WAMP“ yra sudėtinė „Windows“, „Apache“, „MySQL“ ir „PHP“ forma. „WAMP“ serveris vienu metu įdiegia tris skirtingas programas. Šie serveriai yra laikomi gana patogiais, nes jie leidžia atsisiųsti ir įdiegti visus paketus, reikalingus bet kokio žiniatinklio turiniui talpinti. Kas yra „WAMP“ elementai, būtų galima paaiškinti taip:
„Windows“ – rodo, kad „AMP“ programos yra suderinamos su „Windows“ įrenginiais. Kitos sistemos, pavyzdžiui, „Linux“ - turės „LAMP“ programas.
„Apache“ – tai pagrindinė programa, teikianti hostingo paslaugas. „Apache“ programa yra labai efektyvi talpinant „HTML“ failus ir kitus žiniatinklio dokumentus.
„MySQL“ – šis „WAMP“ elementas – siūlo duomenų bazę, kurioje bus visas Jūsų žiniatinklio turinys. Prisitaikantiems internetiniams puslapiams kartas nuo karto reikia saugoti duomenis, todėl jiems reikalinga duomenų bazė. Tokių duomenų pavyzdžiai yra: vartotojų vardai, slaptažodžiai, elektroninio pašto adresai ir t.t.
„PHP“ - tai tikriausiai labiausiai paplitęs kalbos kodas - prisitaikančiam interneto turiniui kurti. Vienos iš populiariausių svetainių, kurios naudoja „PHP“ kodą – yra „Facebook“ ir „WordPress“.