×

Įspėjimai

JUser: :_load: Nepavyko įkelti nario su id: 49

„WordPress“ svetainės lankytojų komentarų valdymas

Su „WordPress“, Jūsų svetainės lankytojai gali palikti komentarus po Jūsų įrašais ir puslapiais.
Komentarų tvarkymas „WordPress“ svetainėje yra gana panašus į įrašų ir puslapių tvarkymo būdą.


„WordPress“ prietaisų valdymo skydelyje – apsilankykite komentarų puslapyje. Šį ekraną galima pritaikyti taip pat, kaip ir kitus „WordPress“ valdymo ekranus.
Geltona eilutė reiškia, kad komentaras laukia, kol jį sutvarkysite. Komentarus valdyti galite naudodamiesi pelės žymeklio veiksmo nuorodomis arba masiniais veiksmais (angl. bulk actions).
Stulpelyje „Autorius“ (angl. author), be autoriaus vardo, elektroninio pašto adreso ir tinklaraščio „URL“, rodomas ir komentatoriaus IP adresas. Spustelėjus šią nuorodą – bus parodyti visi iš šio IP adreso parašyti komentarai.
Stulpelyje „Komentaras“ (angl. comment), galima pamatyti kiekviename komentare pateiktą visą infomaciją apie datą ir laiką kada komentaras buvo paliktas Jūsų svetainėje. Spustelėję datos ir laiko nuorodą, pateksite į šį komentarą savo tiesioginėje svetainėje. Užvedus pelės žymeklį ant bet kurio komentaro, bus Jums pateiktos parinktys: „patvirtinti“, „atsakyti“, „greitai redaguoti“, „pažymėti kaip šlamštą“ arba „ištrinti“.
Stulpelyje „Atsakant į“ (angl. response to) – yra trys elementai. Tekstas yra įrašo, kuriam priskiriamas komentaras, pavadinimas.
Nuoroda „Peržiūrėti įrašą“ (angl. view post) – nukreipia atgal į šį įrašą tiesioginėje svetainėje. Šis mažas rutuliukas su skaičiumi rodo jau patvirtintų ir paskelbtų komentarų skaičių. Jeigu šis rutuliukas yra pilkas, vadinasi moderavote visus to įrašo komentarus.