×

Įspėjimai

JUser: :_load: Nepavyko įkelti nario su id: 49

Kam reikalingi raktinių žodžių tyrimai?

Kai kuriems žmonėms kyla klausimas – ar apskritai verta atlikti raktinių žodžių tyrimus. Taigi, jiems yra trumpas atsakymas – taip!
Anksčiau vienas iš raktinių žodžių tyrimų tikslų – buvo užpildyti Jūsų turinį terminais, kurių ieškodavo žmonės ir dirbtinai stumti puslapius į paieškos rezultatų viršų. Kokybė buvo vertinama kaip mažiau svarbi, nei tinkamas raktinių žodžių tankis – turint tam tikrą to paties raktinio žodžio procentą.


Tikriausiai visi internetinių svetainių kūrėjai puikiai žino, kad raktinių žodžių tyrimas – yra esminė „SEO“ dalis. Raktiniai žodžiai yra svarbus „SEO“ reitingavimo veiksnys, kurį naudoja „Google“ spręsdama, kur reitinguoti Jūsų turinį „Google“ paieškos rezultatuose. Jūs turite sudėlioti savo raktinius žodžius teisingai, kad „Google“ suprastų – apie ką yra Jūsų turinys. Todėl atsakant į paieškos rezultatus – bus lengva turinį parodyti reikiamu metu.
Kad atlikti teisingus raktinių žodžių tyrimus, reikia galvoti kaip klientams – „skaityti jų mintis“. Ieškant raktinių žodžių temų, reikia įsijausti į kliento vaidmenį, paskui tas temas įtraukti į savo turinio strategiją. Kai sužinote, ko ieško Jūsų tikslinė auditorija, galite optimizuoti savo turinį, kad pateiktumėte auditorijai reikalingus atsakymus.
Apskritai raktinių žodžių tyrimai palaiko ne tik turinio kūrimą, bet ir visą marketingo ir reklaminę veiklą, įskaitant ir elektroninio pašto marketingą. Raktinių žodžių tyrimai taip pat yra labai naudingi, jeigu mokate už reklamą.
Savo konkurentų nustatytų raktinių žodžių patikrinimas, gali padėti patikslinti Jūsų turinio strategiją. Tam yra net keletas įrankių, kurie padeda patikrinti savo konkurentų raktinius žodžius.