×

Įspėjimai

JUser: :_load: Nepavyko įkelti nario su id: 49

Raktinių žodžių tipai

Prieš atliekant raktinių žodžių tyrimą, labai svarbu žinoti ir suprasti, kaip juos kvalifikuoti. Vienas iš būdų juos sukvalifikuoti, tai suskirstyti pagal tam tikrus pavadinimus - „galvos“, „kūno“ ir „ilgų uodegų“ raktiniai žodžiai.


• Raktiniai žodžiai „Galva“ – tokie raktiniai žodžiai paprastai yra vienas arba du žodžiai, kurių paieškos apimtis yra nedidelė.
• Raktiniai žodžiai „Kūnas“ – yra 2 arba 3 žodžių frazės, kurių paieškos apimtis yra normali – nei per didelė, nei per maža.
• Raktiniai žodžiai „Ilgos uodegos“ – šio tipo raktinius žodžius sudaro 4 arba daugiau žodžių, kurie yra susiję tarpusavyje ir turi mažą paieškos apimtį. Šie raktiniai žodžiai sudaro didžiąją dalį interneto srauto.
Čia svarbus veiksnys yra konkretumas. Kuo frazė yra ilgesnė, tuo ji yra konkretesnė ir tuo mažiau bus paieškos rezultatų, kada žmonės ją įves.
Kaip tai veikia, galima pamatyti šiame paveikslėlyje:

keyword category division backlinko briandean
Štai ką lentelė reiškia:
• jeigu ieškosite įvedę raktinį žodį „t-shirt“ (marškinėliai), gausite milijonus paieškos rezultatų;
• jeigu įvesite raktinį žodį „blue t-shirts“ (mėlyni marškinėliai), gausite šimtus tūkstančių rezultatų;
• jeigu vesite raktinį žodį „blue American Apparel t-shirts“ (mėlyni Amerikos Apparel marškinėliai), gausite daug mažiau rezultatų, kurie atitiks tai, ko ištikrųjų ieškote.
Jeigu kalbėsime apie vartotojo požiūrį – tai kuo daugiau į kontekstą pridėsite paieškos terminų, tuo geresnių rezultatų gausite.