Kaip valdyti internetinę parduotuvę? 3 patarimai, nuo ko pradėti

Venkite įprastų pradedančiųjų klaidų internetiniame versle. Mes jums patarsime, kaip valdyti elektroninę parduotuvę ir į ką reikėtų atkreipti dėmesį kuriant savo parduotuvę.

1. Pirmiausia išspręskite teisinius verslo klausimus
Norėdami užsiimti verslu internete, turite pateikti savo internetinėje parduotuvėje teisinę formą. Iš esmės turėtumėte rinktis iš dviejų pagrindinių variantų - komercinio licencijavimo arba ribotos atsakomybės bendrovės licencijos. Tuo pačiu metu turėtumėte užsiregistruoti savo socialinės apsaugos ir sveikatos draudimo įmonėje.
Prekybos licencijavimas yra lengviausias ir pigiausias sprendimas. Paprastai pakanka nustatyti mažmeninės prekybos licenciją. Kadangi tai nemokamas verslo liudijimas, nereikia įrodyti savo kompetencijos ar kitų pažymėjimų. Parduotuvėje užpildysite paprastą formą, sumokėsite maždaug 40 eurų mokestį ir galėsite pradėti verslą. Verslininkui didžiausias minusas yra tas, kad esate vienintelis savo verslo savininkas. Jei nenorite rizikuoti, galite įsteigti arba įsigyti ribotos atsakomybės verslo leidimą.
Ribotos atsakomybės bendrovė yra saugiausias sprendimas, tačiau jis yra šiek tiek brangesnis. Paruoškite mažiausiai 390 eur ir susitvarkykite visus dokumentus, nes popierizmo turėsite nemažai. Tačiau jums nereikės jaudintis dėl savo asmeninio turto, nes kilus bėdai garantuojate tik įmonės turtą. Pradedant savo verslą, geriau išsiimti paprastesnį verslo liudijimą, tačiau laikui bėgant, plečiantis jūsų verslui, pradėkite galvoti apie ribotos atsakomybės bendrovę.

2. Reaguojantis dizainas yra būtinas
Dabar galite naršyti vis daugiau svetainių iš savo mobiliojo telefono ar plančetinio kompiuterio. Manoma, kad ši tendencija išliks. Štai kodėl turėtumėte norėti, kad jūsų svetainė būtų interaktyvi, tai yra, optimizuota žiūrėti per mobilų telefoną. Todėl parduotuvės išplanavimas turi tilpti į mažesnį ekraną ir sukurti patogią aplinką apsipirkimui mobiliųjų telefonų naudotojams. Be abejonės, atkreipkite dėmesį į produktų kiekį, kurį galite pasiūlyti savo internetinėje parduotuvėje. Kai kuriose elektroninėse parduotuvėse yra ribotas kiekis prekių, kurias galite valdyti. Jei jūsų verslas auga, riboti pajėgumai gali būti nepatogiai įpareigojantys.

PATARIMAS: Kruopščiai apgalvokite domeno pavadinimą, nes jis yra klestinčios elektroninės parduotuvės pagrindas.

3. Kalbant apie transportą, mažiau yra daugiau
Verslo pradžioje taip pat turėtumėte susidėlioti, kaip pristatysite savo prekes klientams. Tarp el. parduotuvės valdymo patarimų galite rasti naudingų pristatymo variantų, kad kiekvienas klientas galėtų pasirinkti sau tinkamiausią būdą gauti prekę. Kita vertus, per daug įvairiausių galimybių verčia svetainės lankytojus lyginti paslaugas su jūsų konkurentais ir taip ilgiau svarsto ar įsigyti prekę pas jus, ar kitur. Kartais apsisprendimas užtrunka ilgai ir jūsų potencialus klientas nueina apsipirkti pas konkurentą todėl, kad pirkimo procesas yra lengvesnis. Gerai yra pasiūlyti savo klientams galimybę pasiimti prekę asmeniškai iš jūsų sandėlio, arba kitas variantas – ją pristatyti su kurjeriu. Galėsite geriau apskaičiuoti transporto kainą ir gauti palankesnes sąlygas ir geresnes kainas kurjerių įmonėms už dažną jų paslaugų naudojimą.

Svetainių dirbtuvės mielai jums patars, nuo ko pradėti kuriant savo elektroninę parduotuvę. Gera parduotuvė užtikrins jūsų verslui puikų pasisekimą ir atneš pelno.