7 priežastys, kodėl verta investuoti į CRM programinę įrangą

Klientas yra kiekvieno verslo ir industrijos epicentras. Gerai išvystyta CRM sistema padės geriau pažinti klientus bei sukurti ir palaikyti su jais stiprų ryšį. Aptarsime, kokios pagrindinės priežastys verčia verslininkus rinktis klientų valdymo sistemas.

Kas ta CRM programinė įranga iš esmės?

“Customer Relationship Management” iš anglų kalbos išvertus reiškia “klientų ryšių valdymą”. Ši programinė įranga leidžia jūsų verslui organizuoti bendravimą ir santykius su klientais itin supaprastintu būdu. Tai vientisa platforma, kurioje renkama ir saugoma informacija apie jūsų klientus. CRM padeda lengviau bendradarbiauti su klientais, didinti jų pasitenkinimą ir gerinti komandos produktyvumą. 

Remiantis atliktais tyrimais, 2017 - ais metais CRM programinės įrangos rinka buvo labiausiai išsiplėtusi, tačiau dar ir dabar, 2019 - aisiais ji vis dar auganti. 

Pagrindinės priežastys, kodėl verta rinktis CRM programinę įrangą savo verslui įtvirtinti:

  • Užduočių automatizavimas

Kelias nuo potencialaus kliento iki vartotojo apima daug įvairių skirtingų užduočių kurios turi būti atliktos laiku ir teisingai. Norint sutaupyti laiko vykdant tas pačias kasdienes užduotis, CRM siūlo puikią išeitį - užduočių automatizavimą.

  • Mobilusis CRM

Naudodamiesi šia pažangia sistema, jūs ar jūsų komanda, galėsite bet kada prireikus patikrinti pardavimus, susitikimų grafikus ar kitus reikalingus duomenis savo telefone. Mobiliojo įrenginio pagalba darbuotojai gali planuotis savo užduotis bei pasižymėti svarbią informaciją. Trumpai tariant, visa informacija reikalinga darbui ir verslui su mobiliuoju CRM pasiekiama bet kada ir iš bet kurio pasaulio krašto.  

  • Produktyvesnis darbas bendruose projektuose

Kai tuo pačiu metu prie vieno projekto dirba kelios komandos, reikalingas patogus įrankis, leidžiantis visiems komandos nariams dalintis informacija tarpusavyje. Tokiu būdu didinamas darbo našumas ir komandinis produktyvumas. Gerai išvystyta CRM programinė įranga leidžia bendradarbiauti, dalintis dokumentais ir kitais svarbiais duomenimis realiu laiku, taip pat automatizuoti daugelį procesų. 

  • Pažangesnis ataskaitų paruošimas

CRM pasirūpina visais ataskaitų teikimo klausimais - stebėkite, kaip sekasi jūsų vykdomoms kampanijoms. Turėdami tikslius duomenis galite nesunkiai prognozuoti įeinančias pajamas, o pasinaudoję planavimo funkcija galite susidaryti ataskaitų tvarkaraštį.

  • Nepertraukiamas glaudusis ryšys

CRM sistema padeda puikiai realizuoti klientų aptarnavimą. Saugoma klientų istorija taip pat yra didelis privalumas, nes darbuotojams keičiantis pamainomis, esant būtinybei, nesunku atsekti nebaigtus kolegos darbus ir juos užbaigti.

  • Automatizuotas duomenų įvedimas

Tai itin naudingas įrankis darbuotojams, kurie dirba su informacijos suvedimu sistemoje. Dar vienas privalumas yra tas, kad visos dirbančios komandos - pardavimų, marketingo, klientų aptarnavimo - turi prieigą prie tos pačios duomenų bazės. Darbuotojai keliais paspaudimais gali tarpusavyje dalintis duomenimis ir naudoti juos įvairiose kampanijose. Pažangesnės CRM programinės įrangos turi dar vieną papildomą funkciją, kuri panaikina pasikartojančius duomenis iš duomenų bazių.

  • Veiksmingas centralizuotas duomenų valdymas

Duomenų surinkimas iš skirtingų lokacijų kompiuteryje užima daug laiko ir yra nepatogus. Klientų valdymo sistemoje visus duomenis galite laikyti vienoje, jums patogioje vietoje. Be to, informacijos pakeitimus galite atlikti realiu laiku ir visi, turintys prieigą prie aktualių duomenų matys šiuos pakeitimus tiesiogiai.