×

Įspėjimai

JUser: :_load: Nepavyko įkelti nario su id: 49

SEO atskirai mobiliajai svetainei

Kai atskiros mobiliosios svetainės naudoja atskirą HTML nei kompiuterio versija, reikia šiek tiek daugiau pastangų, kad jos taptų patogios paieškos sistemoms.
Dinamiškos arba prisitaikančios svetainės naudoja tą patį URL kaip ir kompiuterio versija, tačiau leidžia keisti pagrindinį HTML kodą.

Nors atskirų mobiliųjų svetainių pagrindiniai SEO principai yra tokie patys kaip ir prisitaikančių svetainių, tačiau yra keletas papidomų dalykų, kuriuos turite padaryti, norėdami užtikrinti gerą atskirų svetainių padėtį paieškos sistemose.
Venkite slėpti. Paieškos sistemos gali nubausti svetaines, kurios, atrodo, „slepiasi“, t.y. – rodo vartotojams ir paieškos sistemoms skirtingą turinį. Prisitaikančioje svetainėje tai neturėtų sukelti problemų, nes mobilusis tikrinimo įrenginys matys tai, ką mato mobiliųjų internetinių svetainių lankytojai, o kompiuterio tikrinimo įrenginys matys tai, ką mato kompiuterių internetinių svetainių lankytojai. Kad išvengti nereikalingo svetainės turinio slėpimo, Jus turėtumėte naudoti „Vary-HTTP“ antraštę. Šios antraštės naudijimas, turi du pagrindinius privalumus:
Tai praneš mobiliajam tikrinimo įrenginiui, kad šiame URL yra atskiras turinys mobiliesiems, taip paskatinant jį tikrinti svetainę.
Antraštės naudojimas taip pat parodys talpyklos serveriams, kad jie turėtų atsižvelgti į vartotoją agentą (User agent), pavyzdžiui, įrenginio tipą.