×

Įspėjimai

JUser: :_load: Nepavyko įkelti nario su id: 49

Kaip naudotis „WordPress“ administratoriaus juosta?

Šiame straipsnyje mes kalbėsime apie „WordPress administratoriaus juostą (admin bar) arba dar vadinamą – įrankių juostą (toolbar). „WordPress“ administratoriaus juosta yra vieta, kuri leidžia pasiekti paslėptus valdiklius – kada esate savo „WordPress“ svetainėje.


„WordPress“ administratoriaus juosta – yra tamsiai pilka juosta, einanti per patį „WordPress“ svetainės ekrano viršų.
Kairėje „WordPress“ administratoriaus juostos pusėje, pamatysite „WordPress“ logotipą. Jei nuvesite pelės žymeklį virš šio logotipo, pamatysite nuorodas į konkrečią „WordPress“ informaciją. Tai yra puikiosios, greitosios nuorodos, jeigu Jums reikia peržvelgti „WordPress“ dokumentus, apsilankyti pagalbos forumuose ar parašyti atsiliepimą.
„WordPress“ logotipo dešinėje – pamatysite savo svetainės pavadinimą. Jeigu užvesite pelės žymeklį virš šio elemento, pamatysite submeniu, kuris parodys kaip Jūsų svetainė atrodo lankytojams.
Kitoje skiltyje bus pateikta trumpa nuoroda į komentarus.
Paskutinė skiltis - kairėje administratoriaus juostos pusėje – „New Link“. Jeigu užvesite pelės žymeklį virš šios nuorodos, pamatysite submeniu, kuris greitai jus perkels į naują įrašų, pranešimų, puslapio ir vartotojo ekraną. Visus šiuos dalykus taip pat galima atlikti ir naudojantis kairėje valdymo skydelio pusėje esančia nuoroda, tačiau su nuoroda „New Link“ – Jūs visa tai atliksite kur kas greičiau.
Dešinėje ekrano pusėje Jūs pamatysite „Howdy, your name“ skiltį. Užveskite pelės žymeklį virš šios skilties – norėdami redaguoti savo profilį arba atsijungti iš svetainės.