„WordPress“ bendrieji nustatymai

Norėdami pradėti naršyti „WordPress“ bendruose nustatymuose, pirmiausia išplėskite „WordPress“ nustatymų meniu (angl. settings meniu). Tuomet paspauskite ant skilties „bendrieji nustatymai“ (angl. general settings). Pagrindinis dalykas, kurį pastebėsite skiltyje „bendrieji nustatymai“ – tai svetainės pavadinimas ir žymėjimo eilutė.

Pavadinimas turi būti tinkamas Jūsų svetainei, nes Jūsų internetinės svetainės pavadinimas bus matomas „Google“ paieškos rezultatuose. Pagal numatytuosius nustatymus, „WordPress“ apima dar vieną „WordPress“ svetainę – kaip Jūsų svetainės žymimąją eilutę. Todėl reikia atnaujinti šią žymimąją eilutę taip, kad ji apibūdintų Jūsų svetainę, nes svetainės žymimoji eilutė taip pat bus matoma „Google“ paieškos rezultatuose.
Kitas skyrius yra „WordPress adresas“ (angl. wordpress address URL). Jeigu norite, kad Jūsų svetainės puslapis skirtųsi nuo pagrindinio puslapio, kuriame įdiegėte „WordPress“, galite įvesti „URL“ adresą – nurodydami svetainės adreso „URL“.
Kitas skyrius būtų „elektroninio pašto adresas“ (angl. email address), kuris yra naudojamas administratoriaus tikslams, pavyzdžiui, pranešimas apie naują vartotoją.
Kitas skyrius yra „narystės nustatymai“ (angl. membership settings). Naudojant „WordPress“, galite leisti bet kam užsiregistruoti į Jūsų svetainę. Jeigu naudojates narystės svetaine, tai yra puiki funkcija. Pagal numatytuosius nustatymus, naujojo vartotojo numatytasis vaidmuo yra abonentas. Šį nustatymą geriau palikti toki, koks yra – juk nenorėtumėte suteikti administravimo privilegijų visiems, kas registruojasi Jūsų svetainėje.