Kas yra „WordPress“ papildiniai?

WordPress“ papildiniai (angl. plugins) yra programinės įrangos bitai, kuriuos galima atsisiųsti, norint išplėsti „WordPress“ svetainės funkcionalumą.
Čia galima paminėti, kad vienas iš privalumų naudojant savarankiškai talpinamą „WordPress“ formą – tai galimybė atsisiųsti ir naudoti papildinius savo „WordPress“ svetainėje.


Yra daugubė „WordPress“ papildinių, kuriuos nemokamai galima atsisiųsti iš „WordPress.org“ papildinių katalogo. Žinoma, yra ir „WordPress“ papildinių, kurie yra mokami.
Taigi, kodėl galite norėti pasirinkti mokamus „WordPress“ papildinius, jeigu galite rinktis ir nemokamus. Tam yra keletas priežasčių:
• nors iš „WordPress“ papildinių katalogo galima rasti tūkstančius papildinių, mokamus papildinius, dažniausiai, siūlo visą darbo dieną dirbantys darbuotojai ir kūrėjai, kurie palaiko papildinių saugumą ir suderinamumą su naujausia „WordPress“ versija bei kitomis temomis ir papildiniais;
• dažniausiai „WordPress“ papildiniai „draugauja“ su „WordPress“ šerdimi ir kitais papildiniais, tačiau kartais papildinio kodas gali kliudyti kitam papildiniui – taip sukeldamas suderinamumo problemas. Turint mokamus papildinius, būsite tikras, kad turite palaikymo personalą, kuris gali padėti Jums, jeigu kas nors nepavyks.
Taigi, kam apskritai reikalingi „WordPress“ papildiniai ir ką jie gali daryti? Na, jeigu Jūs turite vaizduotę ir daug minčių svetainės tobilinimui – tuomet Jums reikalingi „WordPress“ papildiniai. Viskas, ką Jums reikia padaryti – tai tiesiog pasivaikščioti po „WordPress“ papildinių katalogą, kad pamatytumėte visus įmanomus būdus, kaip papildiniai galėtų išplėsti ir patobulinti Jūsų „WordPress“ svetainę.