×

Įspėjimai

JUser: :_load: Nepavyko įkelti nario su id: 49

Latentinis semantinis indeksavimas

Terminas „semantiniai raktiniai žodžiai“ – yra susijęs su latentiniu semantiniu indeksavimu (LSI). „LSI“ - tinklalapio turinio nuskaitymas paieškoje, kurioje dažniausi žodžiai ir frazės yra lyginami ir identifikuojami kaip interneto puslapio raktažodžiai. „LSI“ ieško sinonimų, susijusių su puslapio pavadinimu. Latentinis semantinis indeksavimas dirba kartu su paieškos varikliais, kurie yra naudojami žodžiams susieti, kad būtų galima nuspręsti, ko iš tikrųjų ieškote.


Pavyzdžiui, į paiešką įvedate žodį „Titanikas“, paieškos varikliai panaudos Jūsų pateiktą kontekstą su kitais paieškos terminais, kad nuspręstų, ar ieškote informacijos apie laivą, kurio pavadinimas „Titanikas“, ar apie garsųjį filmą, kurio pavadinimas taip pat „Titanikas“.
Raktinių žodžių tyrimo strategijos dalis – yra surasti „LSI“ raktinius žodžius, kuriuos būtų galima naudoti Jūsų turinyje, taigi - „LSI“ padeda paieškos varikliams pateikti aktualesnius žmonių paieškos rezultatus. Norite pamatyti kaip veikia „LSI“? Pažiūrėkite į automatinio užbaigimo rezultatus, kuomet „Google“ paieškos laukelyje įvedate žodį ar frazę. Kuomet pridedate žodžius, šis sąrašas keičiasi.

google search showing lsi keywords
Jūs taip pat galite matyti susijusius paieškos terminus, kurie yra rodomi rezultatų puslapio apačioje. Tačiau reikia atsiminti, kad, jeigu pakeisite paieškos parametrus, šis sąrašas dings.
„LSIGraph“ – yra geras įrankis „LSI“ raktiniams žodžiams rasti. Jis suteikia ilgesnį nei 8 terminų sąrašą „Google“ paieškoje. Semantinių raktinių žodžių naudojimas – Jūsų turinį padaro labiau pasiekiamą.