×

Įspėjimai

JUser: :_load: Nepavyko įkelti nario su id: 49

Raktiniai žodžiai socialiniuose tinkluose

Nors socialiniai tinklai nėra pagrindinis paieškos reitingo veiksnys, socialinių tinklų ir „SEO“ paieškos tyrimai rodo, kad tarp pasidalinimų socialiniuose tinkluose ir „SERP“ matomumo – yra stiprus ryšys.


Būtent tai yra pakankama priežastis optimizuoti raktinių žodžių naudojimą socialinių tinklų atnaujinimuose, siekiant geresnio „SEO“.
Rekomenduojama raktinius žodžius naudoti kiekviename socialinio tinklapio atnaujinime, kad jie būtų iškart matomi.
Taip pat verta paminėti, kad „Google“ indeksuoja „Twitter“ atnaujinimus, todėl ten esantys raktiniai žodžiai gali nukreipti žmones į Jūsų „Twitter“ profilį, o iš ten – į Jūsų svetainės turinį.
Raktiniai žodžiai taip pat yra naudingi kaip nuorodos į socialinių tinklų atnaujinimus. Tai ypač būdinga socialiniui puslapiui „Twitter“, kur naudojant tinkamas žymas, žmonėms gali būti lengviau susirasti turinį svetainėje.
Kiti socialiniai puslapiai taip pat naudoja žymas, tačiau reikia atkreipti dėmesį į tai, kaip raktiniai žodžiai turi būti naudojami kaip žymos, nes žymos yra naudojamos skirtingose svetainės vietose.
Raktinius žodžius Jūs taip pat galite naudoti savo socialinių tinklų profiliuose. Pavyzdžiui, jeigu Jūsų verslas apima tam tikrą išskirtinę nišą, raktinio žodžio naudojimas socialinio tinlo profilyje – yra greitas būdas tai parodyti. Raktinius žodžius naudokite tiek „Twitter“, tiek „Instagram“, tiek „Facebook“ socialinių tinklų profiliuose.