×

Įspėjimai

JUser: :_load: Nepavyko įkelti nario su id: 49

Domeno reitingas

Domeno reitingas yra reitingo veiksnys, parodantis tam tikros svetainės bendrąjį atgalinio ryšio stiprumą.
Rezultatas gali svyruoti nuo 0 iki 100 balų. Kuo aukščiau esate skalėje, tuo aukštesnį reitingą turite paieškos sistemose.


Domeno reitingas yra apskaičiuojamas įvertinant susijusių šakninių domenų skaičių, bendrą nuorodų skaičių ir dar keletą kitų dalykų, kuriuos įrankiai naudoja šiai metrikai.
Domeno reitingas remiasi ne tik aukštais domeno reitingo svetainių, nukreipiančių į tikslinį domeną, skaičiais. Taip pat žiūrima, į kiek puslapių nukreipia šios aukšto domeno reitingo svetainės. Vėlgi, tai procesas, kurio metu tiriamos visos nuorodos į Jūsų domeną ir iš jo.
Pati metrika dažnai naudojama norint palyginti skirtingų svetainių „reitingavimo galią“ ir suprasti ar verta ieškoti nuorodos iš tikslinio domeno. Tai yra puiki metrika, norint pasirinkti svetaines nuorodoms kurti.
Paprastai, turėtumėte stengtis susieti nuorodas iš svetainių, kurios turi aukštus domeno reitingo įvertinimus.
Domeno reitingas gali padėti išsiaiškinti – kurių žingsnių reiktų atsisakyti, norint pagerinti savo reitingą paieškos sistemose. Pavyzdžiui, internetinė svetainė, turinti aukštus domeno reitingo balus – gali pasiūlyti daug „saldžių nuorodų sulčių“. O tai lengvai gali skleisti galingus signalus Jūsų domenui ir puslapiams.